Book of Dead mänguautomaadi läbivaatamine

Book of Dead mänguautomaadi läbivaatamine 1

Book of Dead on põnev ja populaarne mänguautomaat, mille on välja töötanud Play'n GO. See on üks kuulsamaid ja lemmik slotimängijaid online kasiinomängijate seas. Mänguautomaat üllatab uimastava graafika, põneva gameplay ja huvitava teemaga, mis põhineb arheoloog Rich Wildi seiklustel. Selles ülevaates heidame pilgu Book of Dead'i peamistele funktsioonidele ning jagame nõuandeid ja strateegiaid, mis aitavad sul mängu nautida ja suurendada oma võiduvõimalusi.

Ülevaade

Book of Dead mänguautomaat on viie rullikuga slot, millel on kolm rida ja kümme võiduliini. Kõik mängu sümbolid on hoolikalt kujundatud ning mängu atmosfäär loob salapära ja seikluse tunde. Mängu peategelane on arheoloog Rich Wild, kes läheb Egiptuses iidseid aardeid otsima. 

Peamiste sümbolite hulka kuuluvad Egiptuse mütoloogia jumalate, näiteks Osirise ja Anubise kujutised, samuti nimede ja numbritega kaardid. Mängus on ka raamatusümbol, mis toimib samal ajal Scatteri ja Wildi sümbolina. Sul on ka võimalus Book of Dead slot demo.

Miks sa mängid Book of Dead?

Book of Dead mänguautomaat meelitab mängijaid üle kogu maailma mitmel põhjusel:

 • Põnev teema. Vana-Egiptuse ja arheoloogiliste seikluste teema köidab tähelepanu ja äratab paljude mängijate huvi.
 • Põnev mängupilt. Värvilise graafika, animatsioonide ja heliriba abil pakub Book of Dead põnevat mängukogemust.
 • Boonusfunktsioonid. Scatter/Wild-sümboli ja tasuta spinnide funktsiooni olemasolu koos laienevate sümbolitega muudab mängu veelgi huvitavamaks ja kasumlikumaks.
 • Suur võidu potentsiaal. Võimalus tasuta mängida Book of Dead ja võita suuri summasid boonusmängude ja tasuta spinnide ajal meelitab mängijaid, kes tahavad suurelt võita.

Kuidas võita?

Nagu enamiku teenindusautomaatide puhul, sõltub võitmine Book of Dead mänguautomaat sellest, kas koguda aktiivsetel mänguliinidel identsete sümbolite võidukombinatsioone. Mängus on 10 aktiivset võiduliini ja sa saad valida, kui paljudele aktiivsetele liinidele sa tahad panustada.

Mängu põhisümbolitel on erinevad väärtused ja võidud saadakse kolme või enama sümboli kokkulangemise eest samal võiduliinil, alustades kõige vasakpoolsemast rullist. Sümbolid arheoloogi Rich Wildi ja vaarao kujutistega on kõige väärtuslikumad ja toovad suurimaid võite.

Book of Dead mänguautomaat kõige põnevam ja tulusam osa on aga boonusfunktsioonid, eriti tasuta keerutused.

Kuidas mängida?

Book of Dead slot demo on väga lihtne ja kättesaadav ka algajatele:

 • Valige oma panuse suurus: Kõigepealt määrake panuse suurus, mida soovite panna igale võiduliinile. Saate panust reguleerida, klõpsates "+/-" nuppudel panustamise taseme ja aktiivsete liinide arvu juhtpaneelil.
 • Alusta rullide keeramist: Klõpsa nupule "Spin" (või kasuta nuppu "Autoplay", kui soovid käivitada automaatsed keerutused) ja vaata, kuidas rullid hakkavad pöörlema.
 • Võitude kogumine: Kui ühel aktiivsel võiduliinil ilmub võidukombinatsioon, saate võidu, mis kantakse automaatselt teie kontole.
 • Boonusfunktsioonid: Raamatu sümbol toimib samal ajal Scatteri ja Wildina. Kui rullikutele ilmub kolm või rohkem raamatusümbolit, käivitub tasuta mäng 10 tasuta spinniga. Tasuta spinnide alguses valitakse juhuslikult üks sümbol, mis muutub laienevaks sümboliks ja võib täita terve rulliku, suurendades sellega suurte võitude saamise võimalusi.

Jackpot

Mänguautomaat Book of Dead ei paku progresseeruvat jackpotit. Selle asemel on mängus fikseeritud maksimaalne võit, mida saab saada tavaliste mänguvoorude ja boonusfunktsioonide ajal. Suurimaid võite saab saada tasuta spinnide ajal koos laienevate sümbolitega, eriti kui saad Rich Wild arheoloogi sümboli kukkuda.

RTP

RTP (return to player) mänguautomaat Book of Dead on umbes 96,21%. See tähendab, et keskmiselt võivad mängijad oodata, et nad saavad pika aja jooksul tagasi umbes 96,21% oma panusest. Siiski tasub märkida, et RTP on teoreetiline näitaja ja ei garanteeri kindlat võitu igas mängusessioonis.

Book of Dead mänguautomaadi läbivaatamine 2

Volatiilsus

Mänguautomaat Book of Dead on keskmise volatiilsusega. See tähendab, et mäng pakub erinevaid võite, nii suuri kui ka väikeseid. Mängu võidud võivad olla ebaregulaarsed, kuid võidukombinatsioonid on stabiilsemad ja sagedasemad võrreldes kõrge volatiilsusega.

Mänguautomaatide boonused

Book of Dead pakub erinevaid boonuseid ja funktsioone, mis suurendavad võiduvõimalusi:

 • Scatter/Wild-sümbol: raamatu sümbol täidab kahte funktsiooni - Wild (asendab teisi sümboleid) ja Scatter (aktiveerib tasuta spinnid).
 • Tasuta spinnid: Kui kogute rullikutele kolm või rohkem raamatusümbolit, käivitub  Book of Dead slot demo 10 tasuta spinni. Tasuta spinnide ajal valitakse juhuslikult üks sümbol, mis muutub laienevaks sümboliks ja suurendab suurte võitude võimalusi.

Sarnased mänguautomaadid

Kui sulle meeldis tasuta mängida Book of Dead, võid proovida ka teisi Play'n GO või teiste arendajate mänguautomaate, mis pakuvad samuti põnevaid teemasid, huvitavat mängupilti ja suurt võidupotentsiaali. Mõned populaarsed sarnased slotid on Book of Ra Novomaticilt, Rise of Dead Play'n GOlt ja Legacy of Egypt samuti Play'n GOlt.

Eelised

 • Põnev teema ja kvaliteetne graafika.
 • Boonusfunktsioonid, sealhulgas tasuta spinnid koos laienevate sümbolitega.
 • Sõltuvust tekitav mängupilt ja lihtne kasutajaliides.
 • Võimalus võita suuri summasid boonusvoorude ajal.
 • Suhteliselt kõrge RTP.

Järeldus

Book of Dead on populaarne ja põnev mänguautomaat, millel on kõik vajalikud elemendid põnevaks mängukogemuseks. Vana-Egiptuse teema, huvitavad boonusfunktsioonid ja võimalus võita suuri summasid teevad selle atraktiivseks erineva kogemusega mängijatele. 

Olenemata sellest, kas oled algaja või kogenud mängija, lubab tasuta mängida Book of Dead pakkuda sulle palju lõbu ja võimalust võita suuri võite. Kuid pidage meeles, et hasartmängud peaksid olema mõistlikud ja vastutustundlikud ning ärge püüdke ainult võita, mängige lõbu ja naudingut!

Parimad sissemakseta punt kasiino boonused
$40
BOONUSKOOD: 40FUNPLAY
Lucky Tiger Kasiino
NÕUDGE BOONUST
$30
BOONUSKOOD: 30GIFT
Red Dog Kasiino
NÕUDGE BOONUST
$40
BOONUSKOOD: 40ATLANTIS
Las Atlantis Kasiino
NÕUDGE BOONUST
$45
BOONUSKOOD: FIESTA45
El Royale Kasiino
NÕUDGE BOONUST
$50
BOONUSKOOD: LUCKYFIND50
Highway Kasiino
NÕUDGE BOONUST
$10
BOONUSKOOD: MAFC10
Miami Club Kasiino
NÕUDGE BOONUST
$45
BOONUSKOOD: VSO-STAR
Sloto Stars Kasiino
NÕUDGE BOONUST
$25
BOONUSKOOD: 40FUNPLAY
BoVegas Kasiino
NÕUDGE BOONUST

KKK

Kus saan Book of Dead slotikaid võrgus mängida?

Saate Book of Dead mänguautomaati mängida internetis litsentseeritud online-kasiinodes, mis pakuvad arendaja Play'n GO mänge.

Kas ma saan Book of Deadi demo mängida?
Kas Book of Dead on legitiimne? Milliseid litsentse vt omab?